ثبت نام دهمین دوره جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی آغاز شد.

عضو هیات مدیره خانه تعاونگران، با تاکید بر اینکه مدت زمان ثبت نام در فرایند ارزیابی این دوره تا 15 تیر ماه 1400 ادامه خواهد داشت.


تاریخ : 1398/04/08 ادامه مطلب

زمان برگزاری جشنواره تغییر یافت.

ششمین جشنواره تعالی مدیریت با رویکرد تعالی مدیریت و ارتقای بهره وری در تعاونی ها 26 دی ماه در تهران برگزار می شود.


تاریخ : 1396/09/17 ادامه مطلب

كارگاه آموزشی جايزه تعالي مديريت تعاوني در استانها به روایت تصویر

كارگاه های آموزشی آشنایی با جايزه تعالي مديريت تعاوني، خود ارزیابی ، تدوین اظهار نامه و منطق رادار با حضور تعاونيها در سطح کشور برگزار شد.


تاریخ : 1396/07/23 ادامه مطلب

مهلت ارسال اظهار نامه تا 20 آبان ماه 96

تعاونی ها برای حضور در فرآیند طرح تعالی مدیریت و ارتقای بهره وری و جایزه تعالی، باید اظهارنامه تعالی خود را تدوین و تا 20 آبان ماه 96 به دبیرخانه جایزه تعالی ارسال کنند.


تاریخ : 1396/07/23 ادامه مطلب

شورای راهبری جایزه تعالی مدیریت تعاونی

جلسه شورای راهبری جایزه تعالی مدیریت تعاونی در محل خانه تعاونگران تشکیل شد. کمیته علمی جایزه تعالی مدیریت تعاونی مکلف شد ، نسبت به تدوین و ارایه یک نقشه راه ۳ تا ۵ ساله برای این جایزه اقدام نماید.


تاریخ : 1395/12/23 ادامه مطلب

نگاه دولت به تعاونی ها باید ترویجی و تشویقی باشد

حمید کلانتری روز سه شنبه در پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی که در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد، با این پرسش که چرا تعاونی ها نتوانسته اند بر اساس پیش بینی ها به رشد قابل توجهی برسند، افزود: این موضوع را باید در حیطه دولت و تعاونی ها جستجو کرد. وی اظهار داشت: کدام سهم را باید اصل گرفت؟ آیا تعاونی ها باید از سوی دولت حمایت شوند و یا اینکه این پویش باید در خود تعاونی ها صورت گیرد؟ کلانتری با انتقاد از اینکه نگاه کمیته امدادی (حمایتی) مانع رشد و تعالی می شود، گفت: باید در راستای توانمند سازی افراد و بنگاه های اقتصادی گام برداشت و صرف کمک های دولت برای حمایت از تعاونی ها موجب رشد آنها نخواهد شد.


تاریخ : 1395/09/12 ادامه مطلب

دبیرکل خانه تعاونگران: فاصله گرفتن از الگوی تعاون سبب عدم توسعه بخش تعاونی است.

نبود نهادسازی، بهره وری پایین، فاصله گرفتن از الگوی تعاون و نبود مدل تعاونی های سرآمد از جمله عوامل عدم توسعه بخش تعاونی است. به گفته دبیر کل خانه تعاونگران، تعاونی هایی می توانند به بقای خود ادامه دهند که بتوانند پاسخگوی نیازهای اعضا، مصرف كنندگان،تامين كنندگان،كاركنان و جامعه باشند.


تاریخ : 1395/09/11 ادامه مطلب

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دوره های آموزشی را ابلاغ کرد

مدیرکل دفتر آموزش، ترویج و تحقیقات تعاونی - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی نامه های شماره 132262 مورخ 1395/07/14 و شماره 144359 مورخ 1394/07/26 فهرست دوره های آموزشی تعالی مدیریت تعاونی را که از سوی خانه تعاونگران طراحی شده است ، برای درج در تقویم آموزشی سالانه و برگزاری دوره های مذکور به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانها ابلاغ نمود.


تاریخ : 1395/07/23 ادامه مطلب

کارگاه آموزشی تربیت ارزیابان جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی در استان گیلان برگزار شد.

به منظور اجرای فرآیند ارزیابی شرکت‌های متقاضی جایزه ملّی تعالی مدیریت تعاونی و بالا بردن توانمندی ارزیابان،این کارگاه آموزشی با همت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و با حضور کارشناسان اداره کل برگزار شد.


تاریخ : 1395/07/23 ادامه مطلب

درخواست خانه تعاونگران

با توجه به اهمیت فرآیند آموزش در ارتقای دانش مدیریت تعاونی ها ، درخواست دبیرخانه اجرایی برای آموزش تعالی سازمانی تعاونی ها، به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شد.


تاریخ : 1395/05/04 ادامه مطلب